KURUMSAL

Bilişim alanındaki hizmetlerini dünya çapındaki iş ortakları ile uzun zamandır sürdüren Aremsoft A.Ş., her sektörden kurum ve kuruluşlara, 7/24 servis anlayışı içinde, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümleri ve desteği sunmaktadır.

Merkezi İstanbul’da bulunan Aremsoft A.Ş., Edirne, Londra ve Amerika Birleşik Devletleri şubeleriyle her tür kuruluşa ve ihtiyaca özel çözüm üretmektedir.

Aremsoft A.Ş., Dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri (Alcatel-Lucent, Citrix, vmware, NetApp, CISCO, JUNIPER, MICROSOFT, ORACLE, HP, IBM, DELL, FUJITSU, SYMANTEC, CHECK POINT, EMC,HITACHI, ARUBA, RUCKUS, AMP, HCS v.d.) ile çözüm ortağıdır.

Eğitimli ve üstün deneyimli güçlü kadrosu ile Aremsoft, pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir.

Gelişen son teknolojileri yakından takip ederek ISO9001:2008 prensiplerine uygun hizmet vermekte; müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır. Birbirini tamamlayan kuruluşlardan oluşan Aremsoft A.Ş., sürekli güncellenen ve genişleyen bir çözüm yelpazesinde, artan bir pazar payı ile “Tek Noktadan Toplu Teknoloji Çözümleri” üretmektedir.

Faaliyet Alanları: Sistem Analist Çalışmaları, Özel Yazılım Çözümleri, Mobil Platform Yazılım ve Uygulama Çözümleri, Web Sitesi Tasarım ve Yazılımları, Kablolu ve Kablosuz Ağ Yapılarımnın Planlanması ve Uygulanması, Sistem Entegrasyonu, Ses/Görüntü/Veri İletişimi, Yapısal Kablolama ve Sistem Odası Kurulumları, Bilgi ve Erişim Güvenliği ve Yönetimi, Server, Bilgi Depolama ve Yedekleme Çözümleri, Doküman Yönetimi ve Arşivleme Çözümleri, İnternet ve Güvenlik Yazılım Çözümleri, Multimedya Yazılım Çözümleri, Yönetimsel Yazılım Çözümleri, Ağ İzleme ve Yönetim Çözümleri, Proje Yönetimi ve Danışmanlık

522 Origin Connection Time-out

522 Origin Connection Time-out


cloudflare-nginx